صنعت شیشه: سوالات متداول و پاسخ ها

demena-demenagement  » Uncategorized »  صنعت شیشه: سوالات متداول و پاسخ ها

صنعت شیشه: سوالات متداول و پاسخ ها

0 Comments

همه ما اعتراف می کنیم که هر چند وقت یک بار فکر عینک های تولید شده به ذهن ما خطور کرده است. صنعت شیشه یک حوزه بسیار توسعه یافته است و در مورد اصالت یک شیشه خاص باید به نکات مختلفی فکر کرد. ما در مورد مونوگرام شیشه صحبت می کنیم. مایلیم سازنده، برند، تاریخ ساخت و البته بخش حمل و نقل شیشه مذکور را بدانیم. مونوگرام نه تنها اطلاعات مذکور را ارائه می کند، بلکه کد، مدل و کشور تولید کننده را نیز بیان می کند. ما در اینجا تلاش کرده ایم تا در مورد بخش های مختلف مونوگرام و آنچه که نشان دهنده آن است صحبت کنیم. یک مورد خاص ممکن است تک نگاره های مختلفی روی آن داشته باشد. برخی از قطعات ممکن است حتی بدون علامت. اجازه دهید در مورد برخی از موضوعات بحث کنیم.

جنبه های مختلف مونوگرام در صنعت شیشه:

اول از همه در مورد اینکه کد DOT چیست صحبت می کنیم. DOT اساساً بخش حمل و نقل است.
Should you have just about any queries regarding where along with tips on how to utilize آگاهی گلس, it is possible to contact us from our own web-site.
هر سازنده ای که در ساخت مواد لعاب کاری فعالیت می کند ملزم به دریافت کد DOT است. این کدی است که برای فروش عینک به خودرو استفاده می شود. هر خرده‌فروش یا عمده‌فروشی که به خودروها عینک می‌فروشد ملزم به داشتن کد DOT منحصربه‌فرد است.

صنعت شیشه صنعت گسترده ای است که تعدادی مدل عینک تولید و به فروش می رساند. هر شرکتی که در ساخت انواع مختلف شیشه‌ها فعالیت می‌کند، برای هر نوع شیشه‌ای که می‌سازد، شماره مدل اختصاص داده شده خود را دارد. این سیستم اعداد M نامیده می شود. این عدد با “M” نشان داده شده است. بهتر است به عنوان عدد M به آن اشاره شود، شماره مدل یک شیشه مشخص، کیفیت شیشه را از نظر ضخامت، رنگ، تراکم و غیره توصیف می کند. حتی برای صنعت شیشه، دولت مقرراتی را برای ساخت شیشه ها وضع کرده است. سالانه هر شماره M شرکت از نظر انطباق با این مقررات بررسی می شود. شماره M نیز شماره قطعه عینک را توصیف می کند.

بیایید در مورد انواع عینک خودرو صحبت کنیم. صنعت شیشه چند شیشه شیشه جلو خوب برای وسایل نقلیه مختلف ساخته است. اما برای تمایز انواع مختلف این عینک، نام جداگانه ای برای آن به نام های AS-1، AS-2 و AS-3 در نظر گرفته شده است. اینها دسته بندی هایی هستند که بر اساس نوع این شیشه ها و میزان نوری که از طریق آنها عبور می کنند، تعریف می شوند. نوع AS-1 برای شیشه هایی است که لمینت شده و بیش از 70 درصد نور را از خود عبور می دهند. AS-2 نوعی است که سکوریت می شود و به بیش از 70 درصد نور اجازه عبور می دهد. تمام شیشه های دیگر، سکوریت شده یا لمینت شده که کمتر از 70 درصد را انتقال می دهند، از نوع AS-3 هستند.

می بینیم که حتی در صنعت شیشه نیز قوانینی برای دسته بندی شیشه های مختلف وجود دارد. برای بررسی اینکه آیا شما با نیاز مطابقت دارد یا خیر، باید از دسته بندی های ذکر شده در بالا عبور کنید.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *